Sala Zabaw Coco Loco przepis na uśmiech najmłodszych

Sala Zabaw Coco Loco znajduje się w Strzyżowie, na parterze nowo wybudowanego bloku, w samym centrum osiedla. Coco Loco to niezwykłe miejsce stworzone dla dzieci oraz rodziców. Chcemy, aby każde dziecko czuło się u nas wyjątkowo, mogło się wyszaleć i dać chwilę oddechu swoim rodzicom, dla których mamy aromatyczną kawę. Nasza Sala Zabaw to ponad 300 m2 powierzchni. Dzięki tak dużej przestrzeni mogliśmy stworzyć wymarzone miejsce dla dzieci, wyposażone w najnowocześniejsze atrakcje dla dzieci, takie jak:
 • Armatki pneumatyczne z wyrzutnią piłek ,koszem automatic i teleporterem.
 • Elektroniczna tablica celnościowa.
 • Dwie tematyczne salki urodzinowe z lampami UV: plaża oraz podwodny świat.
 • Trampolina.
 • Dwupoziomowa konstrukcja zabawowa z mnóstwem atrakcji w środku.
 • Kącik malarza.
 • Podłoga interaktywna.
 • Krzywe lustra.
 • Strefa malucha.
 • Strefa lego.
 • Klocki magnetyczne.
 • Knoocker.
 • Strefa playtouch.
 • Karuzela.

Moc atrakcji dla dzieci do lat 12

Sala Zabaw Coco Loco zapewnia zabawę dla dzieci do lat 12. Dla najmłodszych posiadamy Strefę Malucha. Jest to miejsce stworzone specjalnie dla najmłodszych dzieci w wieku od 1 do 4 lat. Wszystkie elementy zostały wykonane z miękkiej gąbki, które pozwalają na wspaniałą i bezpieczną zabawę. Aby każdy maluch mógł znaleźć coś dla siebie przygotowaliśmy moc atrakcji: basen z piłeczkami, tablice i zabawki sensoryczne, obrotowe moduły sensoryczne, interaktywny system playtouch oraz klocki magnetyczne.

Idealne miejsce dla rodziców Coco Cafe

Nie mogliśmy również zapomnieć o rodzicach. Dlatego stworzyliśmy kącik około 80 m2, w którym znajduje się Coco Cafe. Będziemy serwować najwyższej jakości aromatyczną włoską kawę ILLY, świeżo wyciskane soki, pyszne ciasta oraz uwielbiane przez dzieci kuleczkowe lody Mini Melts, które sprzedawane są w kolorowych kapelusikach. Nie zabraknie również przekąsek na ciepło oraz kolorowej prasy. Ten kącik zapewni Rodzicom chwilę dla siebie, będą mogli usiąść, napić się kawy i zjeść coś słodkiego, spoglądając na swoją pociechę, która się świetnie bawi.

Organizujemy przyjęcia urodzinowe i wieczory karaoke

Organizujemy również wyjątkowe przyjęcia urodzinowe. W Sali Zabaw Coco Loco znajdują się dwie salki tematyczne z lampami UV: Plaża oraz Podwodny Świat. Salki wprowadzają nas w magiczny świat oraz robią ogromne wrażenie nie tylko na dzieciach, lecz również na dorosłych.
Zapraszamy także do organizowania wieczorów karaoke. Na miejscu posiadamy cały niezbędny sprzęt do świetnej zabawy i wspólnego śpiewania przy największych światowych hitach.

Miejsce przyjazne

dla dzieci i rodziców

Przed naszym lokalem znajduje się duży parking, który zapewni miejsce parkingowe dla Naszych przyszłych gości. Parking jest zawsze darmowy.
W naszym lokalu znajduje się również szatnia, w której zostawisz wszystkie przedmioty, które mogłoby przeszkadzać Ci we wspaniałej zabawie lub być niebezpieczne. Wszystkie zostawione rzeczy będą bezpiecznie czekać na właściciela.
Toalety są dostosowane do dzieci, przyjazne także dla najmniejszych. Damska toaleta jest wyposażona w przewijak oraz wszystkie niezbędne przybory dla mam.
Na terenie Coco Loco jest darmowe WiFi. W trosce o bezpieczeństwo dzieci oraz osób znajdujących się na terenie Sali Zabaw Coco Loco zamontowany jest monitoring.

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas tak ważne jak dobra zabawa

Damy o bezpieczeństwo dzieci, dlatego zabawki pochodzą od polskich producentów oraz posiadają wszelkie niezbędne atesty. Sala Zabaw Coco Loco jest codziennie sprzątana, a wszystkie zabawki są poddawane regularnej dezynfekcji.
W Sali Zabaw Coco Loco posiadamy miękką wykładzinę dywanową. Wszystkie osoby wchodzące do strefy Sali Zabaw muszą zdjąć obuwie. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych. W trosce o higienę wchodzimy wyłącznie w skarpetkach. Gdyby ktoś nie był na to przygotowany, skarpetki można również zakupić bezpośrednio w Sali.
NowośćNowość