Kącik malucha Soft play

Miejsce dla każdego malucha, który chce poznawać nowe rzeczy oraz bawić się, rozwijając wyobraźnię. W naszym kąciku znajduje się basen z kolorowymi piłeczkami, wulkan oraz zjeżdżalnia dla najmłodszych. Cała strefa jest skonstruowana tak, aby najmłodsi mogli bezpiecznie bawić się oraz poznawać świat.

Strefa Playtouch

Miejsce przeznaczone zarówno do zabawy, jak i nauki poprzez interaktywne systemy IKC z ekranem dotykowym. Jest to popularna na całym świecie koncepcja zabawy. Pozwala dzieciom od 2 do 10 lat nie tylko bawić się, lecz uczy jak wykorzystywać swoją wyobraźnie oraz umiejętności w grach bez przemocy.

Knoocker

Jest to system pokazujący jak łatwo można połączyć aktywność ruchową z wirtualną rzeczywistością poprzez zabawę. Unikalny sposób gry w Knoocker polega na kontrolowaniu animacji komputerowych, wyświetlanych na interaktywnej platformie, za pomocą dowolnej piłki. Można ją rzucać, kopać, a także wystrzeliwać z pistoletu. Gracze mają za zadanie trafiać piłkami w animowane elementy gry. W tym samym czasie w Knoocker może grać nawet kilkanaście osób na raz.

Strefa Lego

Strefa, w której jak sama nazwa wskazuje („leg godt” – baw się dobrze), dzieci ćwiczą swoją kreatywność oraz wyobraźnie, świetnie się przy tym bawiąc.

Konstrukcja

Konstrukcja pozwala dzieciom na aktywną zabawę czyli wspinanie, bieganie, skakanie, zjeżdżanie i wiele innych wspaniałych dla nich atrakcji. Wszystkie elementy są stworzone w taki sposób, aby zabawa była bezpieczna oraz jak najbardziej przyjemna. Specjalnie zaprojektowane zjeżdżalnie oraz trampoliny sprawią, że czas spędzony w Sali Zabaw stanie się o wiele ciekawszy.

Krzywe lustra

Krzywe zwierciadła urozmaicą zabawę oraz dostarczą wiele radości podczas zabawy.

Karuzela

Tak lubiana przez dzieci karuzela zapewni sporo zabawy oraz kolorowy zawrót głowy.

Posiadamy najnowocześniejsze elementy strefy pneumatycznej

Jesteśmy pierwszą salą w okolicy, która posiada najnowocześniejsze elementy strefy pneumatycznej dostępne aktualnie na rynku: kosz automatic oraz telereporter piłek. Armatki pneumatyczne są całkowicie przyjazne dla dziecka i odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Armatki strzelają piłeczkami z gąbki sprężonym powietrzem. Zabawa armatkami jest całkowicie bezpieczna i nie grozi jakimkolwiek urazem.

Armatki pneumatyczne

Strefa armatek pneumatycznych, strzelających specjalnymi piłeczkami z gąbki, jest miejscem szczególnie uwielbianym przez dzieci. Specjalnie skonstruowana arena pomaga spożytkować nadmiar energii i jest w pełni bezpiecznym miejscem do zabawy zespołowej.

Fontanna

Aby zabawa była jeszcze bardziej ekscytująca, w strefie armatek znajduje się FONTANNA do piłek. Każde dziecko będzie zachwycone, gdy zobaczy zasysane kolorowe kulki, które wybuchają dookoła jak wulkan i skaczą wesoło w powietrzu.

Podłoga interaktywna

Jest to świetna zabawa ruchowa, która spełnia wszystkie wymagania dzieci. Jej główne zalety to zabawa, edukacja oraz rozwój dziecka.

Armatki pneumatyczne elektroniczna tablica celnościowa

Urządzenie zostało stworzone po to, by poczuć moc rywalizacji oraz sprawdzić się jako strzelec. Gra jest niezwykle emocjonująca. Gwarancją świetnej zabawy są efekty świetlne. Uruchomiamy grę w sposób automatyczny przy pierwszym trafieniu piłeczką w dowolny otwór. Tablica jest podzielona na dwie strefy, prawą i lewą, odpowiednio dla dwóch graczy. W każdej strefie są 3 otwory różniące się wielkością. Trafienie piłeczką w największy otwór daje graczowi 1 punkt, średni otwór to 2 punkty, a najmniejszy to 3 punkty.
NowośćNowość